Priključili smo se k akciji spodbujanja zdravega življenjskega sloga “Zimska gibanica”, ki poteka pod okriljem NIJZ OE Murska Sobota.
Namen akcije je, da se motivira prebivalce pomurske regije k večji telesni dejavnosti in gibanju ter da se v času od 1. 1. 2021 do 28. 2. 2021 zbere 1.000.000 minut gibanja.
Katere minute lahko vse štejete in kdo se lahko priključi?
V akcijo se lahko vključijo vsi šolarji ter zaposleni na šoli. Prav tako lahko prištejete minute gibanja staršev in vaših domačih.
Minute, ki jih bomo zbrali učenci, starši in zaposleni na OŠ III Murska Sobota poročajte tedensko (ob ponedeljkih za pretekli teden):
1. – 5. razred – stasa.spur@guest.arnes.si (Staša Špur)
6. – 9. razred – vigi132@yahoo.com (Andrej Vidmar)

Veseli bomo tudi vaših posnetkov ali fotografij utrinkov telesne vadbe. Fotografije delite na svojih socialnih omrežjih in jih označite z @zgeni.se.
V znak podpore akciji označite objave na socialnih omrežjih: @zgeni.se, #zgenise, #zimskagibanica in s tem spodbudite k gibanju tudi svoje prijatelje.