Januarja smo na šoli dobili poseben obisk enega najbolj znanih slovenskih kapitanov, ki je še najbolj razveselil naše tretješolce. Presenetila jih je novica, da bodo skupaj posneli kar tri oddaje Ribič Pepe, tj. slovenska otroška TV-serija, ki jo predvajajo na prvem programu TV Slovenija od leta 2008. V četrtek, 19. 4. 2018, se je začelo zares, saj so se naši tretješolci podali na novo pustolovščino z Ribičem Pepetom in se preizkusili v igralskih vodah. Pepe je z učenci tretjega 3. b razreda snemal v Termah 3000, 3. a razred pa se je podal na pustolovščino v »deželo paradižnika«, v Renkovce. Spoznali so tudi nagajivega gusarja – lisjaka Foksnerja. Junija jih čaka snemanje še ene oddaje, takrat se bodo preizkusili v peki prekmurske gibanice. Učenci so na snemanju vidno uživali in s svojimi igralskimi sposobnostmi navdušili snemalno ekipo. Za njihov trud jim iskreno čestitamo.

Učiteljice 3. a in 3. b

img_4275_1