V petek, 22. 6. 2018, so naši šolarji še zadnjič v tem šolskem letu sedli v šolske klopi. Tokratni dan je potekal malo drugače, saj so učenci po podelitvi spričeval nastopili v zaključni prireditvi. Staršem in vsem ostalim obiskovalcem so se predstavili z zabavnimi skeči, pesmijo in plesom. Kot presenečenje je sledil nastop pevca iz skupine Pepson, ki je zapel skupaj z učenci in jih povabil na Goričko. Prireditev se je zaključila s skupno pesmijo  »Kje s’ pa ti doma«. In ja, učenci so še enkrat dokazali, kako lepo je v našem ljubem Prekmurju.
Obenem smo s prireditvijo obeležili tudi dan državnosti, ki ga praznujemo 25. junija.
Ob koncu šolskega leta vsem skupaj želimo nepozabne počitnice. Spoštovani starši, vi pa ne pozabite, tisto, kar se najbolj splača zapraviti za vaše otroke, je vas čas. Želimo vam, da ga skupaj zapravite čim več!
Se vidimo septembra!

Kolektiv OŠ III MS