Učenci 3.a in 3.b razreda naše šole so se v času od 29. 9. 2015 do 2. 10. 2015 udeležili plavalnega tečaja, ki je bil v Zdravilišču Radenci. V programu devetletne osnovne šole je namreč tudi obvezno učenje plavanja v prvem triletju. Pod budnimi očesi plavalnih učiteljev so se učenci učili prilagoditve na vodo in osnovnih tehnik plavanja. Delali so v šestih plavalnih skupinah. Bili so aktivni, vztrajni in vzdržljivi. Med učenci in učitelji je prevladovala pozitivna klima, kar je prispevalo še k večji motiviranosti učencev za delo. Po štirih dneh aktivnega učenja so učenci usvojili višji nivo plavalnih tehnik. Plavalni tečaj smo zaključili s prijetnimi občutki, v upanju, da bodo učenci plavalne tehnike v naslednjih letih še nadgradili.
Učenci 3. razredov, plavalni učitelji in razredničarki
Radenci15