V soboto, 9. 12. 2023, je bilo na naši šoli še posebej praznično, saj je že drugo leto zapored potekal prednovoletni bazar – letos pod geslom “Lepa gesta lepo mesto najde”. Namen letošnjega bazarja je zbiranje sredstev za zunanjo hišico, v katero bi shranjevali rekvizite za igro na prostem. Sobotno dopoldne se je tako začelo malce drugače – s sprejemom in kulturnim programom v naši telovadnici, nato pa se je nadaljevalo po posameznih nadstropjih in kotičkih, od koder je dišalo po prazničnih dobrotah in kipelo od ustvarjalnosti. Učenci so se posebej potrudili in praznično pripravili svoje stojnice z različnimi ustvarjalnimi pa tudi kulinaričnimi izdelki.
Pri okraševanju šole in stojnic smo sledili naši prednostni nalogi v tem šolskem letu “Naravno je moderno”, ki je rdeča nit vseh dogodkov letošnjega leta, ter šolo okrasili z izdelki iz naravnih materialov.

Hvala vsem, ki ste si vzeli čas in skupaj z nami stopili v ta krasen čarobni december.

Kolektiv in učenci Osnovne šole III Murska Sobota