Športno obarvane počitnice

HURA, prosti čas

• Ponedeljek, 25. Oktober 2021 – 9:00 do Petek, 29. Oktober 2021 – 14:00

Osnovna šola III Murska Sobota

Športni program »Hura, prosti čas« je namenjen mladim od predšolskega obdobja do študija, ki želijo svoj prosti čas po pouku, ob koncu tedna in med počitnicami preživljati v družbi vrstnikov na športnih površinah. S programom se želi ponuditi mladim kakovostno športno ponudbo, ki v ospredje postavlja množičnost, druženje in pestro ponudbo športnih vsebin.

Zato smo se na ZAVODU ZA KULTURO TURIZEM IN ŠPORT Murska Sobota odločili da v času jesenskih počitnic in sicer od 25. 10. 2021 do vključno  29. 10. 2021 na
OŠ III organiziramo in izvedemo športni program Hura, prosti čas z različnimi športnimi vsebinami (atletika, gimnastika, nogomet, ples …. ) za otroke starostne skupine od 7 do 10 let.

Prijave na športni program Hura prosti čas zbira: Plesni klub ZEKO  na e- naslov : pkzeko@gmail.com in Goran Gutalj (ZKTŠ MS): goran.gutalj@sz-ms.si

Za morebitne dodatne informacije lahko pokličete Tamaro Pešić: 070 521 234

Športni program Hura prosti čas je brezplačen !

Število otrok je omejeno, zato je obvezna predčasna prijava.