V petek, 21.1.2022, smo na šoli izvedli OTROŠKI ŠOLSKI PARLAMENT. Pred tem dogodkom so se predstavniki oddelčnih skupnosti učencev od 6. do 9. razreda udeleževali tedenskih srečanj, kjer so pod vodstvom mentorice razmišljali o temi z naslovom Moja poklicna prihodnost. Učenci so preko različnih pristopov in dejavnosti razmišljali in razpravljali o raznovrstnih temah, ki so povezane s poklicno prihodnostjo. Na srečanjih so nastajali različni plakati, zapisi in druga gradiva, ki so učence usmerjali pri njihovih aktivnostih. Na šolskem parlamentu pa so učenci argumentirano podajali svoja mnenja, ideje ter razmišljanja o naslednjih temah: Moj poklic; Pot do mojega cilja; Poklici sedanjosti in poklici prihodnosti.

Mentorica OP Darja Žižek