V Maximusu je v tem tednu potekal festival Inovativnost, Znanost in Ustvarjalnost Mladih – IZUM 2016, na katerem je sodelovala tudi naša šola. Ob zaključku festivala je bila še Slavnostna akademija Zveze za tehnično kulturo RC Murska Sobota, na kateri vsako leto podelijo nagrade oz. priznanja za posamezne kategorije. Za našo šolo sta Staša Korpič iz 7.a in Brina Podgajski Kampuš iz 8. a prejeli srebrni priznanji iz logike, prejeli smo naziv Raziskovalna šola 2016, dosegli 1. mesto na razstavi ustvarjalnosti v kategoriji “splošna predstavitev šole ali vrtca”, učitelj Miran Podojsteršek pa je prejel plaketo za naj mentorja s področja tehnike.
Iskrene čestitke vsem, ki ste na kakršenkoli način pripomogli k tem uspehom in hvala za ves trud.

Ravnateljica Sonja Čerpnjak

img_8850_1